ART / Lithographs / Litograph in colors 8023551
nr 802 3551
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Hans Vigert, 10/85, subject size: 45x54,
Hans Vigert, 10/85, motivets mått: 45x54
300
SEK 100
Monday January 21 2013
at 20:55:44
17/1 21:20:19